صفحه نخست دربارۀ ما تماس با ما پیوندها RSS کل مطالب
شنبه 3 آبان 1399     Saturday 24 October 2020
يکشنبه 11 ارديبهشت 1390
مجله «انتظار نوجوان» برگزار می‌کند:
اولین جشنواره «داستان کوتاهِ کوتاه انتظار» برگزار می‌شود
علی مهر.

نخستین جشنواره «داستان کوتاهِ کوتاه انتظار» برگزار می‌شود.

به گزارش آینده روشن، دبیر نخستین جشنواره «داستان کوتاهِ کوتاه انتظار» در گفتگو با خبرنگاران گفت: مجله انتظار نوجوان به منظور اشاعه فرهنگ انتظار و ترویج فرهنگ مهدویـت و افزایش بهره‌مندی از ادبیات در شناساندن آن زیبای پنهان (حضرت ولی عصر-عج-) از نظرها و همچنین با هدف زنده کردن نام، یاد و امید به یوسف آل‌محمد(ص) اولین جشنواره «داستان کوتاهِ کوتاه انتظار» را برگزار می کند.

«علی مهر» افزود: علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره، می توانند داستان های کوتاه خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند، همچنین، استفاده از موضوع های مرتبط با انتظار و مهدویت آزاد می‌باشد.

وی ادامه داد: مهلت ارسال آثار 15 شعبان ۱۴۲۳ هجری قمری برابر با ۲۶ تیر ماه سال جاری می‌باشد و به آثار برتر جوایز نفیسی از سوی مؤسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) اهدا می شود.

مهر خاطرنشان کرد: آثار برگزیده علاوه بر چاپ در مجله «انتظار نوجوان» در یک «کتاب» مستقل نیز چاپ و به نویسندگان آن حق التألیف پرداخت می شود و آثار ارسالی پس فرستاده نمی‌شود.

وی گفت: علاقه مندان آثار خود را به نشانی؛ قم، خیابان شهدا، کوچه ۲۳، پلاک ۵، مؤسسه آینده روشن، دبیرخانه دایمی جشنواره «داستان کوتاهِ کوتاه انتظار» ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر در قم می توانند با تلفن ۷۸۳۳۳۴۵ با پیش شماره ۰۲۵۱ تماس بگیرند و یا با رایانامه (ایمیل) intizar.nojavan@yahoo.com مکاتبه نمایند.

نشانی اینترنتی مجله انتظار نوجوان www.intizarmag.ir است.

انتهای پیام/گ/

کد مطلب : 587
اظهار نظر درباره اين مطلب
آدرس ايميل  
نظر شما  
 نمايش آدرس ايميل
ارسال اين مطلب به دوستان
ارسال اين مطلب به دوستان
دريافت فايل مطلب
دريافت فايل مطلب
نسخه قابل چاپ
نسخه قابل چاپ