صفحه نخست دربارۀ ما تماس با ما پیوندها RSS کل مطالب
سه شنبه 13 خرداد 1399     Tuesday 2 June 2020
سه شنبه 11 آذر 1393
نخستین نشست از سلسله نشست های تخصصی مهدویت
نخستین نشست از سلسله نشست های تخصصی مهدویت

سرپرست موسسه آینده روشن در تهران از راه اندازی دوره های مهدوی در تهران خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی سلطان احمدی سرپرست مهدیه امام خمینی(ره) (شعبه تهران مؤسسه آینده روشن) در گفت گو با خبرنگار آینده روشن به تبیین تحولات منطقه پرداخت و گفت: تحولات دهه‌ی اخیر در جهان و منطقه مانند لشگرکشی آمریکا به کشور های اسلامی به بهانه مقابله با تروریست، ظهور انواع گروه‌های تروریستی در منطقه، جنبش بیداری اسلامی، درگیری‌های سوریه، عراق، بحرین، یمن و... همه و همه فضای جدیدی را بر اذهان متبادر می کند که از یک سو موجب جوانه زدن گمان های امید آفرین «مهدوی» در قلوب و اذهان مسلمانان شده و از سوی دیگر به واسطه‌ی انواع غبارها، ابهامات و... طالب نگاه و چارچوبی است کاملا کارشناسانه، دقیق، دینی و دور از انواع نظرات صرفا احساسی و یا حتی خدای ناخواسته بازاری!

وی افزود: غبارآلود یا ابهام آلود بودن این فضا که مانع حرکت بصیرانه خواهد بود دست نیازش را به سمت بهره برداری از علم علمای حوزه ی علمیه گشوده است. پاسخی که به فضل خداوند در صورت اجابت، غبارهای تهدید را به فرصت های بی بدیلی تبدیل خواهدکرد. ان‌شاءالله.

راه اندازی دوره های مهدوی در پایتخت
حجت الاسلام و المسلمین سلطان احمدی ادامه داد و گفت: نخستین نشست از سلسله نشست های تخصصی مهدویت ازسوی موسسه آینده روشن با کمک معاونت تبلیغ مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم پنجشنبه ۲۸ آبان ماه در مهدیه‌ امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود. این نشست ها روزهای پنج شنبه به مدت ۸ هفته از ساعت ۱۶ تا ۱۹:۳۰ از تاریخ ۲۲ آبان ماه تا ۱۱ دی ماه ویژه علاقه مندان به مباحث مهدویت برگزار می شود.

این نشست‌ها با محورهای امام مهدی(عج) و مهدویت در قرآن با تدریس حجت الاسلام محمدمهدی حائری پور، نشانه های ظهور به همراه بررسی و آسیب شناسی تطبیق حوادث حال بر آن با تدریس حجت الاسلام نصرالله آیتی، و مدعیان دروغین حضرت مهدی(عج) و مهدویت با تدریس حجت الاسلام محمدرضا نصوری برگزار می شود.

شایان ذکر است، علاقمندان می توانند برای شرکت در این کلاس ها به نشانی (تهران ـ خیابان سمیه تقاطع شهید مفتح ـ روبروی هتل آزادی ـ پلاک ۱۴۹) مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره تلفن ۸۸۵۹۴۱۴۳ ۰۲۱ تماس بگیرند.

کد مطلب : 802
اظهار نظر درباره اين مطلب
آدرس ايميل  
نظر شما  
 نمايش آدرس ايميل
ارسال اين مطلب به دوستان
ارسال اين مطلب به دوستان
دريافت فايل مطلب
دريافت فايل مطلب
نسخه قابل چاپ
نسخه قابل چاپ