صفحه نخست دربارۀ ما تماس با ما پیوندها RSS کل مطالب
شنبه 30 تير 1397     Saturday 21 July 2018
دوشنبه 5 بهمن 1394
انتظار نوجوان 120

شماره 120 ماهنامه فرهنگی انتظار نوجوان ویژه بهمن ماه ۱۳۹۴ به همت مؤسسه آینده روشن(پژوهشکده مهدویت) چاپ و روانه بازار شد.

روزهای عمرمان درگذرند، شنبه ها و یکشنبه هاو... جمعه ها در پی هم می آیند و می روند و جمعه روز شماست. و ما تمام هفته را ورق میزنیم، مدرسه میرویم، کار میکنیم و نفس میکشیم تا جمعه بیاید، جمعه روز نشستن و خمودگی و خستگی نیست!
جمعه ها باید «یاعی » گفت و برخاست و کوچه پس کوچه های دل را آ ب و جارو کرد و آماده شد.
جمعه همان روز موعود است که قرار است خدا ما را به قد مهایتان برساند...
مدتهاست شنبه تا جمع هی خیلی از مسلمانان رنگ خون گرفته، یمن، سوریه، فلسطین و همه مظلومان چشمشان را به جمع های دوخته اند که بیایی و حق را پیروز گردانی. همان جمعه ی سپید که نور وجودتان تمام ظلم تها را از بین خواهد برد...
جمعه ها همه مهمان شما هستیم، مهمان سفره ی کرمتان و در آغوش امن و پر از آرامشتان... همچو طفلی که خسته از غرب تها به آغوش پر مهر آشنایی پناه میبرد که شما از جانب پروردگار مأمور به همین محبت و آرامش هستید.
سید ما... ما مردمان آخرالزمان هر جمعه ب هسو یتان می آییم، همان وقت هایی که نالان از غم های دنیا، تنها پناهمان شما هستید و خیال دل گناه آلودمان راحت است که در خانه تان همیشه به رو یمان باز است... بی آنکه شرمنده مان کنید به خاطر وقت هایی که دلتان راشکستیم.

کد مطلب : 1296
اظهار نظر درباره اين مطلب
آدرس ايميل  
نظر شما  
 نمايش آدرس ايميل
ارسال اين مطلب به دوستان
ارسال اين مطلب به دوستان
دريافت فايل مطلب
دريافت فايل مطلب
نسخه قابل چاپ
نسخه قابل چاپ