صفحه نخست دربارۀ ما تماس با ما پیوندها RSS کل مطالب
يکشنبه 22 تير 1399     Sunday 12 July 2020
دوشنبه 26 ارديبهشت 1390
مدیر پخش انتشارات موسسه آینده روشن خبرداد:
کتب علمی مهدوی، پرفروش‌ترین کتب این موسسه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران
کتب علمی مهدوی، پرفروش‌ترین کتب این موسسه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

مدیر پخش انتشارات موسسه آینده روشن، کتب علمی این موسسه را پرفروش‌ترین کتاب‌های این موسسه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ذکر کرد.

به گزارش آینده روشن، مهدی کمالی درخصوص نحوه شرکت این انتشارات در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: خوشبختانه غرفه این موسسه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شد.

وی افزود: با توجه به اینکه محصولات و منشورات انتشارات موسسه آینده روشن، ویژه اقشار مختلف سنی و تحصیلی منتشر می شود، از گروه های مختلف سنی از محصولات این موسسه استقبال کردند.

مدیر پخش انتشارات موسسه آینده روشن خاطرنشان کرد: امسال پخش انتشارات این موسسه با 31 عنوان کتاب و نشریه، پا به بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گذاشت.

وی گفت: پرفروش ترین محصولات انتشارات موسسه آینده روشن در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را کتاب هایی نظیر تاریخ عصر غیبت، دیدار در عصر غیبت و رمان 313 بیشتر از 666 تشکیل دادند.

کمالی اظهارداشت: با توجه به علاقه مردم، بخصوص قشر جوان به افزایش اطلاعات عمومی در حوزه مهدویت، بیشترین گرایش مخاطبان به سمت این گونه کتب علمی و پژوهشی رفته است.

علاقه مندان برای تهیه محصولات و کتاب های انتشارات موسسه آینده روشن می توانند به نشانی قم، خیابان شهدا، کوچه 23، پلاک 5، موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) مراجعه و یا در قم با تلفن 7840902 با پیش شماره 0251 تماس بگیرند. نشانی اینترنتی موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) www.intizar.ir است.

انتهای پیام/گ/

کد مطلب : 600
اظهار نظر درباره اين مطلب
آدرس ايميل  
نظر شما  
 نمايش آدرس ايميل
ارسال اين مطلب به دوستان
ارسال اين مطلب به دوستان
دريافت فايل مطلب
دريافت فايل مطلب
نسخه قابل چاپ
نسخه قابل چاپ