صفحه نخست دربارۀ ما تماس با ما پیوندها RSS کل مطالب
سه شنبه 24 تير 1399     Tuesday 14 July 2020
نوع مطلب 
روز       ماه       سال       
مهدویت به دست پژوهشگران این عرصه در جامعه عرضه شود

دبیر هفتمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت با درخواست حضور هر چه بیشتر علما در عرصه مهدویت گفت: هر آنکس که از خط مرجعیت و ولایت جدا شود، عاقبتی جز ننگ ندارد.

نقد مستند «ظهور بسیار نزدیک است» در دانشگاه مازندران

مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه مازندران از برگزاری نشست نقد مستند «ظهور بسیار نزدیک است» از سوی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران خبر داد.

::گزارش تصویری:: چهارمین حضور انتشارات موسسه آینده روشن در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

انتشارات موسسه آینده روشن با ۳۱ عنوان محصول از جمله کتاب، نرم افزار و نشریه در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد.

عرضه محصولات آینده روشن با 30 درصد تخفیف

محصولات فرهنگی انتشارات موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) با 30درصد تخفیف در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود.

عرصه مهدویت نیازمند کار اجتهادی است

رییس موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) با اشاره به ضرورت فعالیت‌های تحقیقاتی جدی در عرصه مهدویت گفت: عرصه مهدویت نیازمند کار اجتهادی است.

مهدی کمالی.

مدیر انتشارات موسسه آینده روشن گفت: انتشارات موسسه آینده روشن، وابسته به موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) برای چهارمین بار در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور می‌یابد.

علی مهر.

نخستین جشنواره «داستان کوتاهِ کوتاه انتظار» برگزار می‌شود.

محورهای هفتمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت اعلام شد

مسوول دبیرخانه همایش بین‌المللی دکترین مهدویت با بیان اینکه هفتمین دوره این همایش با موضوع «رسانه، جامعه و حکومت زمینه‌ساز، راهبردها و راهکارها» برگزار می‌شود، گفت: این همایش در سه محور «زمینه‌سازی»، «رسانه و زمینه‌سازی» و «راهبردها و راهکارهای رسانه زمینه‌ساز» برگزار می‌گردد.

جامعه‌ زمینه‌ساز، جامعه‌ای است که برنامه‌های خود را همسو با خواسته‌های امام زمان(عج) قرار می‌دهد

دبیر هفتمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت گفت: جامعه زمینه‌ساز، جامعه‌ای است که اهداف، روابط و برنامه‌های خود را همسو با مقاصد و خواسته‌های امام زمان(عج) قرار می‌دهد.

::گزارش تصویری:: نشست تخصصی چگونگی بیان مفاهیم دینی برای کودکان و نوجوانان در آینده روشن

کارگاه تخصصی مهارت‌های فنی ادبیات کودک و نوجوان در عرصه مهدویت با حضور مصطفی رحماندوست از شاعران برجسته کشور در موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) قم برگزار شد.

::گزارش تصویری:: نشست تخصصی چگونگی بیان مفاهیم دینی برای کودکان و نوجوانان

نشست تخصصی چگونگی بیان مفاهیم دینی برای کودکان و نوجوانان با حضور مصطفی رحماندوست از شاعران برجسته کشور در قم برگزار شد.

برگزاری نشست تخصصی بیان آموزه‌های دینی به کودک و نوجوان در موسسه آینده روشن

.نشست تخصصی بیان آموزه‌های دینی به نسل کودک و نوجوان، با حضور مصطفی رحماندوست از شاعران معاصر کشور، در موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) در قم برگزار شد.

نشست خبری هفتمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت در قم

فردا (11 اردیبهشت) نشست خبری هفتمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت در قم برگزار می‌شود.

کارگاه تخصصی رحماندوست برای هنرمندان ملیکا و انتظار نوجوان

مصطفی رحماندوست از شاعران معاصر کشور، صبح امروز برای هنرمندان فعال در نشریه‌های مهدوی موسسه آینده روشن (مجلات انتظار نوجوان، ملیکا و ماهک) کارگاه تخصصی برگزار کرد.

مصطفی رحماندوست.

نشست علمی و تخصصی «چگونگی بیان مفاهیم دینی برای کودکان و نوجوانان» با سخنرانی مصطفی رحماندوست از شاعران برجسته کشور در قم برگزار می‌شود.

تحریک احساسات و عواطف مردم در زمینه مهدویت، ظهور فرقه‌های انحرافی را در پی خواهد داشت

موسسات حوزوی باید بر تولیداتی که در عرصه مهدویت می‌شود، نظارت کنند.

محورهای هفتمین همایش بین المللی دکترین مهدویت اعلام شد

مسوول دبیرخانه همایش بین‌المللی دکترین مهدویت با بیان اینکه هفتمین دوره این همایش با موضوع «رسانه، جامعه و حکومت زمینه‌ساز، راهبردها و راهکارها» در تهران برگزار می‌شود، گفت: این همایش در سه محور «زمینه‌سازی»، «رسانه و زمینه‌سازی» و «راهبردها و راهکارهای رسانه زمینه‌ساز» برگزار می گردد.

موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت).

موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) دارای هفت تارنما (سایت) در زمینه‌های گوناگون است.

مستند «ظهور بسيار نزديک است» تحريف است

در این گزارش نظرات کارشناسان مهدوی را درباره فیلم مستند «ظهور بسیار نزدیک است» را می خوانید.

تأملي در مورد فيلم مستند «ظهور بسيار نزديك است»

آنچه انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند موج خروشان مردمی بود كه پیروی از فقیه عادل و نایب عام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را وظیفه شرعی خود دانسته و به پا خاستند؛ فقیهی كه باور داشت این انقلاب، زمینه ساز ظهور خواهد بود.

123