صفحه نخست دربارۀ ما تماس با ما پیوندها RSS کل مطالب
جمعه 16 خرداد 1399     Friday 5 June 2020
نوع مطلب 
روز       ماه       سال       
بستر و پیامدهای منفی مستند «ظهور بسیار نزدیک است»

مستند «ظهور بسیار نزدیک است» این روزها به طور گسترده در جامعه پخش شده است؛ محققان مهدویت و اندیشمندان به رد این مستند پرداخته اند. این یادداشت نگاهی به بسترها و پیامدهای این مستند دارد.

نشست تخصصی نقد فیلم مستند «ظهور بسیار نزدیک است» برگزار شد

نشست نقد فیلم مستند «ظهور بسیار نزدیک است» با حضور جمعی از طلاب و اساتید حوزه علمیه در سالن مدرسه فیضیه قم برگزار شد.

دلایل متقن دکتر جعفری درباره کذب بودن مستند «ظهور بسیار نزدیک است»

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر جواد جعفری، از استادان حوزه علمیه و عضو هیات علمی موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدیت) در نشستی تخصصی در مدرسه فیضیه قم با بیان دلایل متقن به رد فیلم مستند «ظهور بسیار نزدیک است» پرداخت.

نقد فیلم «ظهور بسیار نزدیک است» در لوح فشرده

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت از توزیع لوح فشرده نقد کارشناسی فیلم مستند انحرافی «ظهور بسیار نزدیک است» خبرداد.

تطبیق در مسایل حتمی نیز درست نیست

آیت الله نجم‌الدین طبسی استاد مركز تخصصی مهدویت و درس خارج حوزه در نشست نقد فیلم «ظهور بسیار نزدیك است»، كه با حضور اعضای هیات علمی موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) در سالن اجتماعات مدرسه علمیه فیضیه برگزار شد،‌ با اشاره به تطبیق‌های انجام شده در این فیلم ‌بیان داشت: این تطبیق در مسایل حتمی نیز درست ...

:: گزارش تصویری:: نشست تخصصی نقد و بررسی فیلم «ظهور بسیار نزدیک است»

نشست تخصصی نقد و بررسی مستند «ظهور بسیار نزدیک است» با حضور اساتید مرکز تخصصی مهدویت و موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.

29 اسفند 1389 08:12

عبور از خط قرمز

حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد جعفری.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد جعفری، عضو هيأت علمی و معاون پژوهش مؤسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) در نقد فیلم مستند «ظهور بسیار نزدیک است» یادداشتی را نوشته است که در ذیل می‌خوانید.

امروز حربه دشمن، ایستادگی در مقابل اندیشه مهدویت است

عضو هیات عملی موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) گفت: امروز دشمنان داخلی و خارجی تنها در مقابل اسلام نیستند، بلکه امروز قصد دارند در برابر حضرت مهدی(عج) و جامعه معتقد به امام زمان(عج) ایستادگی کنند.

همایشی علمی در حوزه مهدویت در یزد برگزار شد

همایش نقد انحرافات و آسیب های مستند «ظهور بسیار نزدیک است» برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید سعید لواسانی.

حجت الاسلام و المسلمین سید سعید لواسانی، از استادان حوزه و دانشگاه درباره نحوه اداره کشور و تحقق حکومت و نظام ولایی، با اشاره به مشکل مبنایی و ساختاری در نظام حکومتی جمهوری اسلامی، سخنی دارد که در ذیل می خوانید.

شماره 10 مجله مشرق موعود.

شماره دهم ماهنامه علمی ـ پژوهشی و مهدوی «مشرق موعود» در پی استقبال مهدی پژوهان به چاپ دوم رسید.

ملت عدالت‌طلب ایران ثابت کرد برای تحقق عدالت سر از پا نمی شناسد

موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) در بيانيه‌اي به مناسب حضور حماسي و پرشور مردم در انتخابات رياست جمهوري اعلام كرد:ملت عدالت‌طلب و حق‌جو با حضور در پای صندوق‌های رأی، ثابت کردند در راه تحقق عدالت و مبارزه با ظلم و زیاده‌طلبی‌ها، سر از پا نمی‌شناسند.

معرفی خبرگزاری آینده روشن

موسسه آینده روشن در سال 1384 سنگ بنای تاسیس نخستین رسانه خبری موعودگرایی و مهدویت را با نگاهی به افق های روشن آینده بنا نهاد. رسانه ای که امروز از آن با عنوان خبرگزاری آینده روشن نام برده می شود

123